Leiding

Algemene leiding: Karine Moykens, secretaris-generaal
Dagelijkse leiding: Ivan De Boom, afdelingshoofd

Algemeen VIPA-telefoonnummer: 02 553 32 41
Algemeen VIPA-e-mailadres: vipa@vlaanderen.be

Bouwtechnisch team

Dit team verstrekt bouwtechnisch advies over de ingediende subsidie-aanvragen.

Teamverantwoordelijke bouwtechnisch team: Ivan De Boom (02 553 32 50)

ir. Ann Beusen bouwtechnisch adviseur 0478 364 086 ann.beusen@vlaanderen.be  
Els Bogaert bouwtechnisch adviseur 0493 310 194 els.bogaert@vlaanderen.be
ir. Hannah Bohez bouwtechnisch adviseur 0493 408 699 hannah.bohez@vlaanderen.be
ir. Christine De Racker bouwtechnisch adviseur 0490 667 264 christine.deracker@vlaanderen.be
ir. Sara Feys bouwtechnisch adviseur 0496 807 110 sara.feys@vlaanderen.be  
ir. Thomas Feys bouwtechnisch adviseur 0492 346 112 thomas.feys@vlaanderen.be
Hans Peeters bouwtechnisch adviseur 0493 310 193 hans.peeters@vlaanderen.be
Vanessa Sprockeels administratief medewerker 0499 589 950 vanessa.sprockeels@vlaanderen.be
ir. Isabelle Terrie bouwtechnisch adviseur 0477 977 285 isabelle.terrie@vlaanderen.be
ir. Jolien Vervloet bouwtechnisch adviseur 0479 440 164 jolien.vervloet@vlaanderen.be

Financieel team

Dit team verstrekt financieel advies over de ingediende subsidie-aanvragen en is verantwoordelijk voor de financiële verplichtingen van het VIPA

Teamverantwoordelijke financieel team: Ivan De Boom (02 553 32 50)

Liesbet Bohets financieel adviseur 0476 215 320 liesbet.bohets@vlaanderen.be
Niky Boterbergh administratief medewerker 02 553 32 78 niky.boterbergh@vlaanderen.be
Stef Dheere financieel analist   stef.dheere@vlaanderen.be 
Nico Vermeiren financieel adviseur 0490 656 086 nico.vermeiren@vlaanderen.be

Team dossierbeheer

Dit team staat in voor de begeleiding en administratieve opvolging van de subsidieaanvragen.

Teamverantwoordelijke team dossierbeheer: Philip Neerinckx (02 553 32 58)

Inge De Boever administratief projectbegeleider 02 553 06 03 inge.deboever@vlaanderen.be
Trees Depoorter administratief projectbegeleider 0499 541 772  trees.depoorter@vlaanderen.be 
Christel Embrechts administratief projectbegeleider   christel.embrechts@vlaanderen.be
Marie-christine Iterbeke administratief projectbegeleider 0499 589 948 mariechristine.iterbeke@vlaanderen.be 
Saskia Peeters administratief projectbegeleider 02 553 93 93 saskia.peeters@vlaanderen.be
Marlies Van Dam administratief projectbegeleider 0496 588 427 marlies.vandam@vlaanderen.be 

Beleidsondersteuning en projecten

Dit team staat in voor advisering over specifieke, sector- en beleidsoverschrijdende thema's, communicatie en IT-projecten. 

Teamverantwoordelijke team beleidsondersteuning en projecten: Ivan De Boom (02 553 32 50)

Christophe Cousaert beleidsadviseur 0473 211 971 christophe.cousaert@vlaanderen.be
Kurt Debooser projectleider IT   kurt.debooser@vlaanderen.be