Leiding

Algemene leiding: Karine Moykens, secretaris-generaal
Dagelijkse leiding: Ivan De Boom, afdelingshoofd

Algemeen VIPA-telefoonnumer: 02 553 32 41
Algemeen VIPA-e-mailadres: vipa@vlaanderen.be

Bouwtechnisch team

Dit team verstrekt bouwtechnisch advies over de ingediende subsidie-aanvragen in elke stap van de VIPA-procedures.

ir. Ann Beusen bouwtechnisch adviseur 02 553 75 10 ann.beusen@vlaanderen.be  
Els Bogaert bouwtechnisch adviseur 02 553 08 30 els.bogaert@vlaanderen.be
ir. Hannah Bohez bouwtechnisch adviseur 02 553 75 63 hannah.bohez@vlaanderen.be
ir. Christine De Racker bouwtechnisch adviseur 02 553 75 16 christine.deracker@vlaanderen.be
ir. Sara Feys bouwtechnisch adviseur 02 553 07 35 sara.feys@vlaanderen.be  
ir. Thomas Feys bouwtechnisch adviseur 02 553 32 07 thomas.feys@vlaanderen.be
Hans Peeters bouwtechnisch adviseur 02 553 32 32 hans.peeters2@vlaanderen.be
Vanessa Sprockeels administratief medewerker 02 553 75 20 vanessa.sprockeels@vlaanderen.be
ir. Isabelle Terrie bouwtechnisch adviseur 02 553 75 12 isabelle.terrie@vlaanderen.be

Financieel team

Dit team is verantwoordelijk voor alle financiƫle verplichtingen van het VIPA:

  • uitbetaling van de subsidies
  • financiĆ«le evaluatie van de ingediende subsidieaanvragen
  • waarborgregeling
  • begroting en uitvoering van de rekening van het VIPA

Teamverantwoordelijke financieel team: Ivan De Boom

Ivan De Boom teamverantwoordelijke 02 553 32 50 ivan.deboom@vlaanderen.be
Liesbet Bohets financieel adviseur 02 553 08 34 liesbet.bohets@vlaanderen.be
Niky Boterbergh administratief medewerker 02 553 32 78 niky.boterbergh@vlaanderen.be
Nico Vermeiren financieel adviseur 02 553 08 31 nico.vermeiren@vlaanderen.be

Team dossierbeheer

Dit team staat in voor de begeleiding en administratieve opvolging van de subsidieaanvragen.
Teamverantwoordelijke team dossierbeheer: Philip Neerinckx

Philip Neerinckx teamverantwoordelijke 02 553 32 58 philip.neerinckx@vlaanderen.be
Inge De Boever administratief projectbegeleider 02 553 06 03 inge.deboever@vlaanderen.be
Trees Depoorter administratief projectbegeleider 02 553 75 21  trees.depoorter@vlaanderen.be 
Christel Embrechts administratief projectbegeleider 02 553 75 17 christel.embrechts@vlaanderen.be
Marie-christine Iterbeke administratief projectbegeleider 02 553 08 29  mariechristine.iterbeke@vlaanderen.be 
Marlies Van Dam administratief projectbegeleider 02 553 75 37  marlies.vandam@vlaanderen.be 

Beleidsondersteuning en projecten

Teamverantwoordelijke team Beleidsondersteuning en projecten: Ivan De Boom

Christophe Cousaert beleidsadviseur 02 553 32 25 christophe.cousaert@vlaanderen.be
Kurt Debooser projectleider IT 02 553 31 09 kurt.debooser@vlaanderen.be